שמרו את יקירכם קרובים אליכם הזמן עוד היום טבעת שם ייחודית!

חזי ואור להב שמואל

ממליצה

תודה על העבודה מושלמת כמה מחמאות אני מקבלת...

קארין נוטסקו מישהורי

ממליצה

ושוב אין מרוצה ממני! אין עלייכם! יוסי אתה אלוף! פשוט תודה!

מור לוי

ממליצה

תודה על טבעת מושלמת

הטבעת עשויה מזהב 14 קארט, משובצת יהלומים ומגיעה בשלושה צבעים לבחירה: אדום, צהוב ולבן. השמות על הטבעת כתובים באמייל. כל טבעת היא ייחודית ומיוצרת אצלנו בבית המלאכה שברחוב היצירה באזור בורסת היהלומים ברמת גן. ניתן לשלב עד 5 שמות של יקירכם על הטבעת (ועוד 2 שמות בצד הפנימי), מחיר הטבעת מתחיל ב-2,399 ש"ח וניתן לשלם בעד 12 תשלומים שווים ללא ריבית או הצמדה.
חברתנו פעילה כבר יותר מ-20 שנה בתחום התכשיטים ולא היינו יכולים לעשות זאת אם הלקוחות שלנו לא היו מרוצים מהשירות שלנו, מאיתנו ומאיכות התכשיטים.

רוב הלקוחות מבצעים את ההזמנה טלפונית באמצעות כרטיס אשראי, אך ניתן גם לשלם באמצעות העברה בנקאית או להגיע אלינו להאולם התצוגה באזור הבורסה, ושם ניתן גם לשלם באמצעות שיקים.

אנו אומרים ללקוחות עד 12 ימי עסקים אך ברוב המקרים אנחנו מצליחים לספק אותה מהר יותר. הטבעת עצמה מגיעה עד הבית עם שליח – ללא תוספת תשלום. ניתן בתיאום מראש לאסוף אותה גם מאולם התצוגה ברמת גן.

אנו נותנים אחריות לכל החיים לאמייל – החומר איתו אנו כותבים את השמות על הטבעת. במידה והחומר דהה (נדיר מאוד), תגיעו אלינו ואנו נחדש אותו ללא תשלום. על היהלומים ישנה אחריות של שנתיים, במידה ונפלה אבן במהלך התקופה, אנו נשבץ אבן חדשה.

במהלך השיחה איתנו, אנו ננחה אתכם כיצד יש למדוד את המידה, ברוב המקרים אנחנו צודקים. אם התוצאה הסופית איננה מדוייקת, אנו נתקן ונתאים אותה ללא תשלום נוסף. בנוסף, ניתן למדוד לבד את הטבעת לפי הקובץ הבא: מידות הטבעת

למה לבחור בנו:

טבעת השמות המקורית | חריטת אמייל עם אחריות לכל החיים | ניסיון של עשרות שנים בתחום | אלפי חוות דעת חיוביות | עד 12 תשלומים ללא ריבית | בחירתם של מובילי דעת קהל - אייל גולן, מאור בוזגלו ועוד! | נולד ילד חדש במשפחה ורוצים להוסיף עוד שם? רק אצלנו ניתן להחזיר את הטבעת ולקבל עד 70% הנחה
איכות היהלומים
הדיוק
וותק בתחום
תשלום מאובטח
משלוח חינם
חריטת שמות
לבחירת השמות השאירו פרטיכם


* משלוחים בכל הארץ
לבחירת השמות השאירו פרטיכם


* משלוחים בכל הארץ